Małżeństwo

Zapraszam do zapoznania się z ponowną edycją wykładów nagranych w roku 2006. Przedstawiają one niezwykle ważne i brzemienne prawdy dotyczące istoty funkcjonowania małżeństwa. Są to raczej podstawowe i oczywiste paradygmaty, które jednak mogą okazać się zaskakujące dla uszu, które się z nimi nie zapoznały w tak zwerbalizowanej postaci. Nie ma tu próby nauczania o uprzyjemniających życie tkliwych konwenansach. Zajmują się tym niezliczone wspaniałe książki. Jest to raczej zestaw wdrażający słuchacza w fundamentalne przekonania z uwzględnieniem poważnej duchowej walki. Jedna z najpiękniejszych nauczycielskich chwil, jaka przytrafiła mi się podczas rozpowszechniania tych wykładów to stwierdzenie pewnej kobiety. Właśnie doświadczyła rozwodu po wieloletnim konflikcie ze zdradzającym ją mężem. Jako świeżo nawróconej osobie wręczyłem to nauczanie mimo wszystko, tak jakby na przyszłość. Po zapoznaniu się z nimi powiedziała, że gdyby przesłuchała je wcześniej, może nie doszłoby do rozwodu. Utwierdziłem się więc w przekonaniu, że tak jak brutalne jest życie, tak prawda musi być odpowiednio twarda (Ez.3:8-9).

Techniczna uwaga; niestety nagranie było dokonane nieprofesjonalnym sprzętem i nie ma możliwości poprawienia jakości. Ta, którą reprezentują nagrania już jest efektem sporej obróbki i z pewnością umożliwi skuteczne odsłuchanie. Mam nadzieję, że przejęcie tematem umożliwi pominięcie pewnych trudności w odsłuchiwaniu i pomoże skupić się na przekazie.

Pozdrawiam i zapraszam na wspólną wojnę o zwycięskie jutro!

Jerzy Przeradowski


Małżeństwo cz 1 - uległość i autorytet 16_09_2006
Niesamowicie istotne założenia pomagające ustalić fundamentalne zasady oraz określić podstawowe źródło konfliktu

Małżeństwo cz 2 - pożycie seksualne 23_09_2006
Mówię jak jest, na czym świat stoi, oś konfliktu i zwycięstwa, seks, wzrok, pokonywanie ducha wszeteczeństwa

Małżeństwo cz 3 - pożycie seksualne 1_10_2006
Kontynuacja, zdobywanie ponownego seksualnego zachwytu, uświęcanie zamiast zbrukanie

Małżeństwo cz 4 - wzajemne oddanie 8_10_2006
Mentalne sedno szczęśliwego usatysfakcjonowanego związku, wielka moc postawy sługi, siewcy i dawcy, niezwykłe histori

.


.

Trudno mi się oprzeć pragnieniu, aby podzielić się bogactwem przekazanym przez innych. Dlatego zapraszam na dalsze nauczania, które gorąco polecam!

.


.

.


A to seminarium z Grzegorzem Baczewskim jest zaawansowanym przekazem dla doradców, więc nie dla wszystkich

konspekty / prezentacje do wykładów   -1-   -2-   -3-   -4-   -5-


https://youtu.be/3jooz8yjQ

https://youtu.be/3jooz8yjQek

https://youtu.be/w2hjB1Ar8EQ?fbclid=IwAR0W--2XSKYv4K6KAHBn4ZOWUsHRoa--8uSXcyOc2nd_m5TI5698kgR6G_sCopyright © jerzyprzeradowski.pl
Statystyki, łącznie wizyt:
59952
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram